Oriflame

Szwedzkie kosmetyki i suplementy diety.

Super Promocje tylko dla Klubowiczek Oriflame.

Kupuj aby sprzedawać i zyskać więcej.

Członkiem Klubu Oriflame może zostać każdy kto ukończył 16 rok życia.

Sama rejestracja jest bezpłatna. Tzw. opłata wpisowa jest pobierana przy składaniu pierwszego zamówienia i wynosi 6,90 zł

Tak, każdy produkt można zwrócić bez podawania przyczyny, w ciągu 30 dni od daty zamówienia. Kosmetyk, który był używany musi być pełny co najmniej w 30%.

Podstawowy zarobek Klubowicza Oriflame, który sprzedaje produkty kolejnym Klientom to 25% marży. W zależności od wielkości zamówienia może korzystać z dodatkowych Programów dla Sprzedawców, które zwiększają jego zysk o kolejne 8% i 12% oraz odbierać wartościowe kosmetyki w symbolicznych cenach promocyjnych.

Jeśli tworzysz swoją sieć sprzedaży zapraszając do Klubu kolejne osoby Twój zysk zależy od całościowego obrotu Twojej grupy i zwykle kształtuje się w granicach od ok. 100 zł do nawet kilku tysięcy.

W każdej chwili możesz zrezygnować z członkostwa w Klubie Oriflame. Pierwszy sposób: Możesz po prostu przestać składać zamówienia. Po 12 miesiącach twój numer Klubowy automatycznie przestanie być aktywny. Drugi sposób: wysyłasz pisemny wniosek o wykreślenie z listy Klubowiczów Oriflame, który przesyłasz z adresu e-mail, który figuruje w bazie danych Oriflame. Wtedy przestajesz być klubowiczem od razu po zakończeniu katalogu.

Nie. Każdy Klubowicz sam decyduje o wielkości i częstości składanych zamówień.

Możesz płacić od razu przy składaniu zamówienia lub korzystać z proponowanych w systemie metod płatności odroczonej. Ty wybierasz formę płatności, jak w każdym sklepie internetowym.