Oriflame

Szwedzkie kosmetyki i suplementy diety.

Super Promocje tylko dla Klubowiczek Oriflame.

Kupuj aby sprzedawać i zyskać więcej.

Program Witamy dla Nowych Klubowiczów

To doskonała okazja do zapoznania się z naszymi kosmetykami Premium po symbolicznych cenach, skorzystania z Darmowej Dostawy i zamówienia próbek na start w symbolicznej cenie 1gr.

Łączna wartość Nagród, które wybierasz w kolejnych Krokach Programu Witamy wynosi ok. 300 zł.

KROK 1

Wypełnij formularz bezpłatnej rejestracji on-line by zapisać się do Oriflame. Następnie w katalogu rejestracji złóż zamówienie na co najmniej 50 PC a zdobędziesz dowolny wybrany produkt o wartości do 50 zł w cenie katalogowej.

Nagroda zostanie dodana za 4,99 zł do Twojego zamówienia w kolejnym katalogu po wpisaniu kodu wybranego produktu.

KROK 2

W drugim katalogu powtórz Swój sukces!

Złóż zamówienie o wartości co najmniej 50 PC, a zdobędziesz kolejną nagrodę– maksymalnie dwa produkty o łącznej wartości do 100 zł w cenach katalogowych.

Nagroda zostanie dodana za 9,99 zł do Twojego zamówienia w kolejnym katalogu po wpisaniu kodów wybranych produktów.

KROK 3

W trzecim katalogu, licząc od rejestracji do Oriflame, złóż zamówienie na minimum 50 PC i zdobędziesz trzecią nagrodę – maksymalnie trzy produkty o łącznej wartości do 150 zł w cenach katalogowych.

Nagroda zostanie dodana za 14,99 zł do Twojego zamówienia w kolejnym katalogu po wpisaniu kodów wybranych produktów.

Kosmetyki marki Oriflame od wielu lat są znane i doceniane przez Polki, które chętnie je kupują ze względu na jakość i przystępne ceny. Wśród nich jest mnóstwo kultowych linii kosmetycznych takich jak:

GIORDANI GOLD –  ekskluzywne kosmetyki do makijażu: podkłady, tusze do rzęs, korektory, pudry, rozświetlacz i bazy oraz cała linia zapachów premium.

NOVAGE  – rewelacyjne linie do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy w rożnym wieku opartej na BIOAKTYWACJI. Silne serum i kremy pod oczy NovAge  regulują funkcje biologiczne skóry, by zwalczać konkretne problemy związane ze starzeniem się.

DUOLOGI –  Spersonalizowana pielęgnacja włosów. Dostosowywana do indywidualnych potrzeb rutyna do włosów składająca się z hybryd pielęgnacyjnych, które wspierają pielęgnację skóry głowy. Dzięki zawartości składników pielęgnacyjnych, które oczyszczają, nawilżają i pielęgnują włosy od nasady, DUOLOGI chroni i wzmacnia pasma, działając bezpośrednio na włókno włosa, a jednocześnie utrzymuje optymalne środowisko skóry głowy.

Jednak cały czas aktualizujemy naszą ofertę, by spełnić oczekiwania Klientów – zarówno dotychczasowych, jak i nowych, którzy dopiero poznają Oriflame. By do nas dołączyć i zostać Konsultantką, nie musisz zamawiać wielu produktów – dostajesz natomiast szansę, na uzyskanie dodatkowego zarobku. Dzięki licznym promocjom i rabatom możesz taniej zamawiać produkty nawet tylko dla siebie. Nic nie tracisz –rejestracja w Oriflame jest całkowicie bezpłatna, a dzięki niej masz nieograniczony dostęp do sklepu internetowego ze stałymi cenami hurtowymi. Zamówienia składasz online w dowolnym dla siebie momencie – zrealizujemy je niezależnie od wielkości! Masz też możliwość zrezygnowania z członkostwa w każdej chwili, bez zawiłych formalności.