POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Dane zbierane przez tą stronę www to:

Imię, nazwisko, e-mail, miejscowość zamieszkania, nr telefonu.

2. Dane te są podawane całkowicie dobrowolnie

3. Celem zbierania danych osobowych poprzez formularz na tej stronie jest nawiązanie kontaktu oraz rejestracja, jako niezależnego konsultanta firmy Oriflame Poland Sp. z o.o w Warszawie, ul. Wołoska 22.

4. Podane dane nie są udostępniane podmiotom trzecim.

5. Dane zbierane automatycznie:

Podczas wizyty na mojej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty np. Twój adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, czas odwiedzin. Dane te mogą być wykorzystane do analizy statystycznej zachowań klientów na mojej stronie.

6. Jeśli przesłałaś swoje dane mogę kontaktować się z Tobą telefonicznie lub mailowo przesyłając informacje ofertowe odnośnie współpracy z firmą Oriflame Poland Sp. z o.o

7. Jeśli nie chcesz w przyszłości otrzymywać wiadomości e-mail lub telefonicznych to poinformuj mnie o tym, a ja usunę Twoje dane i nie będę ich wykorzystywała do celów kontaktowych.

8. Właścicielem strony www.swedishconcept.pl jest Krystyna Czapska, CzapskaCoaching, NIP 123-002-11-24.

9. Po zarejestrowaniu jako konsultant firmy Oriflame i otrzymaniu numeru konsultanta osoba przesyłająca dane będzie podlegała polityce prywatności stosowanej przez Oriflame Poland Sp. z o.o